חיפוש מלונות בישראל הדילים הטובים ביותר מתוך מאגר של 1000 בתי מלון

חיפוש מלונות בישראל

  • חדר
  • מבוגרים
  • ילדים
  • גיל ילדים
הזמנות און ליין באישור מיידי ומבצעים טלפוניים- המחירים הכי טובים בישראל!!!

אודות

הזמנת בתי מלון בישראל

אודות Emalon , מלונות בארץ באישור מיידי 


את Emalon.co.il הקמנו על בסיס היכרות רבת שנים של תחום הנופש בארץ. כישראלים הנופשים באהבה בארץ וכמשרד נסיעות הפועל מזה למעלה מעשור בתחום הזמנת חדרי מלון בישראל זהינו את הצורך במאגר מידע איכותי, ממוין ומקוטלג של בתי מלון וחדרי אירוח המאפשר בחירה והזמנת נופש או חדר במלון על פי העדפה ובאופן ישיר ואמין.
בכדי לאפשר הזמנת נופש לטעמכם במהירות ובקלות Emalon מכיל מאגר מידע ענק של מלונות איכות מבוקשים בלבד, המלונות וחדרי האירוח ממוינים במספר קטגוריות באופן שיאפשר לכל אחד למצוא את המלון או הנופש בו הוא חפץ :

חיפוש מלון על פי אזור בארץ -

 יאפשר לכם למצוא מלון איכותי באזור בו תרצו לנפוש. בכדי להפוך את החיפוש לפשוט וקל רשימת אזורי הנופש בארץ מסודרת על פי כמות המלונות והביקוש למלונות באזור, כך מלונות אילת ומלונות בים המלח מופיעים בראש הרשימה. לצד מנוע החיפוש המתוחכם הצבנו לנוחיותכם מפה המאפשרת חיפוש ויזואלי.

חיפוש מלון על פי סוג המלון או סוג הנופש -

 למי שאין לו העדפה לאזור ספציפי בארץ אך מעוניין לבחור מלון בישראל על פי אופיו וסוג הפעילות בו ימצא תועלת מרובה ברשימת קטגוריות זו, המבוססת על ניסיוננו והכרותינו את העדפותיהם של נופשים בארץ. בקלות תוכלו למצוא את סוג הנופש והאירוח המועדף עליכם: מלון ספא, מלון בוטיק ומלונות דה לוקס, נופש רומנטי, נופש פעיל או נופש בטבע.


חיפוש על פי רשתות המלונות בישראל -

 אם אתם מעדיפים לנפוש ברשת אחת על פני רעותה תוכלו למצוא בקטגוריה זו את כל רשתות המלונות בישראל ולבחור מלון ברשת המועדפת עליכם.


מבצעים חמים -

 אנו מבינים כי גם בעת הזמנת חדר במלון יש חשיבות לתקציב ולכן בכל עת מתעדכנים בעמוד הבית המבצעים החמים והכדאיים ביותר.

הזמנת מלון באישור מיידי ובביטחון מרבי -

לאחר מציאת הנופש שחיפשתם תוכלו לבצע הזמנה מיידית באמצעות מערכת ההזמנות באתר המאובטחת בשרת בתקן SSL SECURED SOCKET LAYER .

אנו מתחייבים

 כי כל המידע האישי הנמסר על ידכם ישמש אותנו למימוש הזמנתכם ולמילוי בקשותיכם בלבד, אם ישנם פרטים אותם תעדיפו למסור בעל פה נציג האתר ייצור אתכם קשר לאחר קבלת ההזמנה.

חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות ותיירות בישראל


טרוולוקס בע"מ הינה, כאמור, סוכנות נסיעות וותיקה ומוכרת הפועלת בתחום כבר למעלה מעשור. אנו חברים בהתאחדות סוכני הנסיעות ותיירות בישראל ומפעילים בהצלחה ארבעה סניפים בתל אביב, חיפה ואשדוד.

בכל שאלה או בקשה תוכלו תמיד ליצור איתנו קשר בטלפון, במייל או באמצעות פניה בדואר להנהלת החברה.


כתובת של הנהלה ראשית : רחוב ההגנה 13 ראשון לציון
טלפון:03-5260505
דואר אלקטרוני : info@emalon.co.il