חיפוש מלונות בישראל הדילים הטובים ביותר מתוך מאגר של 1000 בתי מלון

חיפוש מלונות בישראל

  • חדר
  • מבוגרים
  • ילדים
  • גיל ילדים
הזמנות און ליין באישור מיידי ומבצעים טלפוניים- המחירים הכי טובים בישראל!!!

הזמנת בתי מלון - שאלות ותשובות

 

מהו אתר EMALON?

האתר שלנו מציע מגוון עשיר של אופציות לנופש בארץ ביניהם בתי מלון,כפרי נופש,צימרים וחבילות נופש מיוחדות.האתר שייך לחברת התיירות TRAVELLUX הקיימת בשוק כבר יותר מעשור.אנו בEMALON מציעים אמינות ומצוינות בשירות ומחירים ללא תחרות.

 

כיצד מדורגים המלונות באתר?

כבר לפני כעשור ביטל משרד התיירות בארץ את הדירוג הרשמי של המלונות,הדרוג המופיע באתר הוא ע"פ הדרגה אותה אימץ המלון ונראית לו מתאימה לרמת השירותים שהוא מציע.

 

איפה יותר משתלם לבצע את ההזמנה?בטלפון או באתר?

באתר שלנו אין הבדל במחיר בין ביצוע הזמנה טלפוני לבין ביצוע הזמנה באינטרנט.הזמנה באינטרנט ניתן לבצע 24 שעות ביממה גם כאשר מרכז ההזמנות הטלפוני סגור.בשעות העבודה של המרכז,נציגת המכירות תחזור אליך לאישור ההזמנה.

 

כיצד ניתן לשלם על ההזמנה שביצעתי?

ניתן לשלם בשלוש דרכים:בכרטיס אשראי שיימסר לנציג ההזמנות טלפונית,במזומן באחד מסניפי החברה או בהפקדה בנקאית לחשבון החברה.

 

בכמה תשלומים ניתן לשלם על ההזמנה?

ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים ללא ריבית או ב-12 תשלומי קרדיט. 

 

למי לפנות כאשר מתעוררת בעיה בעת השהייה במלון?

אתר EMALON הוא גורם מתווך בין הלקוח למלון,בעיות המתעוררות במהלך השהייה הינן באחריות המלון ומומלץ לטפל בהן ישירות מול המלון.ניתן לפנות לדלפק הקבלה על מנת שיפנה אתכם לגורם המתאים לטפל בבעיה שהתעוררה. 

 

כיצד ניתן לבטל הזמנה שבוצעה?

תנאי הביטול להזמנות שבוצעו נמצאים באתר בעמוד "התקנון". 

 

מדוע השתנו המחירים באתר מרגע ביצוע ההזמנה?

המחירים המפורסמים באתר מתקבלים מהמלונות השונים.המלונות רשאים לשנות את המחירים בכל עת.המחיר התקף להזמנה הוא המחיר בו היא בוצעה,מחיר נמוך יותר או גבוה יותר לאחר מכן אינם תקפים להזמנות שכבר בוצעו.

 

מדוע איני מצליח לבצע הזמנה למספר הלילות הרצוי לי?

המחירים המופיעים באתר מוגבלים בדרך כלל במינימום לילות לפי החלטת המלון.באתר ניתן לבצע הזמנות רק ע"פ ההגבלות הנ"ל ולכן לא ניתן להקיש על כל תאריך.

 

החל מכמה חדרים זה "קבוצה"?

הזמנות במחיר קבוצתי(הנמוך יותר מהמחיר הרגיל) מותנות במינימום הזמנה של 10 חדרים. 

 

כיצד מזמינים נופש לקבוצות?

יש למלא את פרטי הקבוצה  בעמוד ה"הזמנות לקבוצות",עדיף למלא את כל הפרטים ולהוסיף הערות חשובות בקשר לקבוצה.לאחר שליחת הטופס נציג ההזמנות יצור איתכם קשר להמשך ביצוע ההזמנה. 

 

מה הם "שטחים ציבוריים"?

שטחים ציבוריים הם כל אותם שטחים אשר בשימוש ע"י כל אורחי המלון ביניהם הלובי,הספא,הבריכה,מדשאות המלון וכו... 

 

מתי שעת עזיבת החדרים בשבת?

כל בית מלון רשאי להחליט את מדיניותו בנושא.בעת ההזמנה ניתן לוודא שעת עזיבה רשמית מול נציגת המכירות במרכז.אורחים המעוניינים לצאת בשבת בשעה מאוחרת יותר יתאמו זאת מול דלפק הקבלה במלון.

 

האם חובה להחזיר את הכרטיס המגנטי?

על פי המלצה של משטרת ישראלית : בתי מלון רבים משתמשים בכרטיסים מגנטיים במקום מפתח לדלת של החדר. בסיום הלינה במלון, אין למסור בחזרה את הכרטיס המגנטי("המפתח"). יש לקחת את הכרטיס בצאתך את המלון ולהשמיד את הכרטיס בהזדמנות הראשונה. הכרטיסים המגנטיים מכילים את כל המידע שמסרת למלון: הכתובת שלך, מספר כרטיס אשראי, תאריך פג תוקף כרטיס אשראי וכו'. כל אחד עם קורא כרטיסים (מכשיר זול, וקל להשיג בכל חנות מחשבים), יכול לעיין במידע ללא כל בעיה!!!