חיפוש מלונות בישראל הדילים הטובים ביותר מתוך מאגר של 1000 בתי מלון

חיפוש מלונות בישראל

  • חדר
  • מבוגרים
  • ילדים
  • גיל ילדים
הזמנות און ליין באישור מיידי ומבצעים טלפוניים- המחירים הכי טובים בישראל!!!

טיפים לבחירת מלון בארץ

הדרך לחופשה מהנה מתחילה בתכנון מוקדם - בחירת מלון בהתאם לתקציבכם, מלון המותאם לאופייכם, הממוקם באזור מועדף ומציע פעילויות אהובות ומתאימות לגילכם ולגיל בני המשפה תקבע האם בית המלון והחופשה בכלל יזכרו לטובה או לא.
Emalon תוכנן בדיוק למטרה זו, באתר מספר כלים שיסייעו לכם למצוא מלון אידיאלי לחופשת החלומות שלכם:

 

מועד החופשה

- תזמון החופשה חשוב להצלחתה וזאת מכמה סיבות- במועדי חגים וסופי שבוע בתי המלון מלאים בדרך כלל. מי מכם המעדיף לפגוש אנשים רבים מאזורים שונים בארץ עשוי לגלות כי מועדים אילו מתאימים לו במיוחד מצד שני מי שמחפש חופשה שקטה ורגועה עשוי לגלות כי דווקא ימיי אמצע השבוע מתאימים לו, בנוסף מומלץ לשהות במלון בימים בהם אינכם צפויים להיות מוטרדים לפיכך בחירה של חופשה בימים לחוצים עשויה לפגום בהנאה, סיבה חשובה לא פחות קשורה לתקציב ולעובדה כי בבתי מלון שונים מחיר החדרים משתנה בהתאם לתאריך החופשה.
ב Emalon תצוגה שבועית מפורטת של בתי מלון ותאריכי השבוע, ביקור במדור זה הינו דרך פשוט וקלה לבחירת מלון במועד המתאים לכם.
חשוב לשים לב כי מלונות שונים מציעים מבצעים בתקופות שונות, מידע נרחב על המבצעים תוכלו לראות בעמוד הבית.

 

מה אתם אוהבים לעשות בחופשה?

- קריטריון חשוב להצלחת החופשה הוא אופי הפעילות במלון והאווירה בו. יש הנהנים בספא מפנק ויש המעדיפים מלון בטבע ואילו אחרים מעדיפים מלון באווירה רומנטית. לכן בטרם תבחרו את בית המלון לחופשה הבאה חשוב שתחליטו מהו אופי החופשה ומהם הפעילויות מהן תיהנו במהלך החופשה.
כמענה לצורך חשוב זה פותחה ב Emalon  קטגוריה מיוחדת בה מסווגים המלונות על פי אופיים והפעילויות שהם מציעים, מומלץ להציץ גם בקטגוריה זו.זוהי דרך טובה לגלות מלונות חדשים ומפנקים.

 

מה הם שירותי המלון ?

- ללא ספק ידיעה מוקדמת אודות השירותים השונים שמציע המלון חשובה והינה קריטריון חשבו לבחירת בית מלון מועדף. באיזה מלון יש בריכה והאם היא מתאימה גם לילדים , האם יש מטבחון או טלוויזיה בחדרים והאם פועל במלון בר בו תוכלו להתרווח אחר ארוחת הערב.
בכדי לאפשר לכם להכיר את המלון על מתקניו והציוד בחדרים הקמנו באתר לכל מלון עמוד המכיל מידע נרחב על אופי המלון, המתקנים במלון והציוד בחדר, מומלץ לבחון היטב את הקריטריונים השונים בכדי להבטיח את הנאתכם מחופשה מושלמת.
נוסף למידע על מתקני המלון תוכלו לקרוא בכל עמוד מהם שעות קבלת החדרים ושעות עזיבתם.

 

מיקומו של המלון

- אמנם בבתי המלון כיום ניתן  ליהנות מחופשה מושלמת מבלי לצאת מלובי המלון, אם זאת יש שאוהבים לטייל בחיק הטבע, אחרים מעדיפים את מי הים ויש המעדיפים לבלות את זמנם הפנוי בקניות. לאלה וגם לאלה מומלץ לבדוק מהו מקימו של המלון. באתר תוכלו לבחור מלון על פי אזור כללי- למשל ים המלח, אילת או הגליל אך בנוסף הצבנו בכל עמוד של מלון מפה מפורטת המתארת את האזור או הרחוב בו ממוקם המלון.

 

מה אומרים אחרים על המלון ?

-  אחת הדרכים הבדוקות להכיר מלון ולדעת האם הוא מתאים לחופשה המתוכננת היא להיעזר בהמלצות של נופשים אחרים שהתארחו בו. כך ניתן לשמוע מפי גורם אובייקטיבי מה איכות המלון והאם הוא עונה על הצפיות.
ב Emalon מבקרים מאות אלפי גולשים המזמינים באמצעותו חדרים ונופשים בארץ, קהילת גולשי Emalon מספקת מידע המבוסס על התנסות אישית, בכל עמוד ובו מידע על בית מלון תמצאו את חוות דעתם של הגולשים עיון בחוות הדעת יאפשר לכם לקבל רושם אודות המלון המבוקש. בנוסף לכך תמצאו בכל עמוד גם את דירוג הגולשים זוהי דרך ויזואלית מהירה לבחון את התאמת המלון לחופשה .

אז לפני שאתם בוחרים את החופשה הבאה שלכם ב- מלונות באילת , מלונות בירושלים , מלונות בים המלח , מלונות בחיפה , מלונות בתל אביב , מלונות בגליל עליון והגולן , מלונות בגליל מערבי או מלונות בטבריה , סובב כינרת ועמקים, כדאי להתעדכן בעמוד הטיפים שלנו לבחירת מלונות בארץ.