חיפוש מלונות בישראל הדילים הטובים ביותר מתוך מאגר של 1000 בתי מלון

חיפוש מלונות בישראל

  • חדר
  • מבוגרים
  • ילדים
  • גיל ילדים
הזמנות און ליין באישור מיידי ומבצעים טלפוניים- המחירים הכי טובים בישראל!!!

מפת מלונות בטבריה, סובב כנרת ועמקים

מלון בטבריה- מדריך לתייר
כעיר היסטורית השוכנת על שפת ים כינרת בתי המלון בטבריה וסביבתה רבים. בטבריה תיירות אירופאית רבה אך גם תיירות פנים. התיירים מחו"ל שוהים בבתי מלון בטבריה בזכות ים הכנרת והאתרים הקדושים לנצרות באזור- ישו צעד על המים בכנרת ולחופה עשה את נס הלחם והדגים, אך בטבריה גם אתרי מסורת יהודיים: כאחת מארבע הערים הקדושות ליהדות בטבריה רבים מקברי הצדיקים: הרמב"ם, רבי יוחנן בן זכאי, רבי מאיר בעל הנס, רבי עקיבא, האמוראים ועוד. אתר מעניין נוסף הוא חמי טבריה המוזכר כבר בכתבי חז"ל ומצוין כי מימיו בעלי סגולות מרפא.
 
בתי מלון בטבריה בת האלפיים
טבריה נוסדה בשנת 20 לספירה על ידי הורדוס ולפיכך תציין העיר בקרוב 2000 שנים להיווסדה. שמה ניתן כאות הזדהות עם הקיסר הרומי באותה עת טיבריוס. על אף שנוסדה בידי הרומאים הפכה במהרה למרכז יהודי חשוב- בטבריה נכתב ונחתם רוב התלמוד הירושלמי והיא הייתה מקום מושבו האחרון של הסנהדרין.  
 
בתי מלון בטבריה שוכנים בלב האזור ההיסטורי של העיר ובחפירות ארכיאולוגיות שבוצעו בה לאחרונה התגלו לצד בתי המלון שרידים היסטוריים- הקרדו של העיר (רחוב עמודים), בית מרחץ, שער הכניסה ההיסטורי לטבריה, רחובות ושרידי תיאטרון.
בתקופה הממלוכית שקעה העיר ורק בראשית המאה ה 16 החלה להשתקם, בינואר 1837 חרבה העיר על ידי רעידת אדמה, אך במהלך המאה ה 19 הייתה לאחד מארבע הערים בהן התגוררו יהודים (יחד עם שלוש הערים הקדושות הנוספות) בארץ ישראל.
 
בתי מלון בטבריה על שפת האגם או עם נוף לים

מלונות  בטבריה שוכנים ברחוב הסמוך לשפת האגם ובחלק ממלונות אילו יש גישה לחוף האגם. בתי מלון נוספים ממוקמים במעלה העיר ומהם נשקף נופה המרהיב של הכנרת, הגולן וביום עם ריאות טובה ניתן לזהות גם את החרמון.
מי שמעדיף לצאת מהעיר יוכל למצוא חדר באחד מבתי המלון בישובים הסמוכים לטבריה- בדגניה, חקוק, ניר דויד, גינוסר ועוד.
באופן טבעי, הבילוי המועדף על הנופשים במלונות טבריה והסביבה הוא טבילה בכינרת. סביב הכנרת רצועת חוף של כ 55- 60 ק"מ (בהתאם לגובהה מפלס המים) וניתן למצוא פינה שקטה בחופי בתי המלון בטבריה או להרחיק מזרחה ולאתר רצועת חוף רחוקה משאון העיר.
אם תרצו לצפות בכינרת בדרך מיוחדת תוכלו להצטרף לאחד מטיולי השיט שיוצאים מהמרינה בטבריה, יהיה זה רעיון טוב לצאת לסיור בשעות ערב ולצפות בשקיעת החמה. בסיום השיט תוכלו לשוטט להנאתכם בטיילת הסמוכה למרינה, ללגום קפה באחד מביתי הקפה או לסעוד באחת ממסעדות הדגים של טבריה.
תוכלו להתרחק מעט מאזור המלונות בטבריה ולטפס במעלה הרחוב לכיוון המרכז המסחרי שוקק החיים, בצדי הדרך ימתינו לכם כרכרות רתומות לסוסים ותוכלו לשכור אחת מהן לסיור בדרך בעיר.
אתר מעניין נוסף בטבריה הינו הבית של דונה גרציה בנוי בסגנון המאה ה16 . הבית בנוי כמוזיאון המספר את סיפור חייה של דונה גרצייה אשר הצילה רבים מאנוסי ספרד בעזרת הונה הרב ויישבה אותם בטבריה.
עם כן, שהות בבית מלון בטבריה עשויה להיזכר כחוויה נעימה, הכנרת, הנוף הפסטורלי והתושבים החמימים יוצרים תנאים לחופשה מהנה בעיר חשובה והיסטורית זו.

מלונות בטבריה       בית מלון בטבריה